instalacje elektryczne

BUDUJESZ DOM DOBRZE TRAFIŁEŚ…

Instalacje elektryczne są wiodącą dziedziną naszej działalności. Od wielu lat wdrażamy nowe i coraz to lepsze rozwiązania, aby oferowane przez nas wykonanie instalacji elektrycznych było gwarancją usług najwyższej jakości.

Pracujemy na materiałach powierzonych i własnych, za każdym razem kompleksowo dbając o ich jakość. Doskonale zdajemy sobie sprawę, że montaż instalacji elektrycznej powinien być procesem wykonanym starannie, dlatego do każdego zlecenie oddelegowujemy doświadczonego i wykwalifikowanego fachowca.

Posiadamy ogromną wiedzę jeśli chodzi o możliwości nowatorskich rozwiązań w budownictwie jedno- i wielorodzinnym. Instalacje elektryczne wykonujemy w technice bezpuszkowej, co znacząco wpływa na estetykę i przejrzystość systemu. Do oferowanych przez nas usług należy zarówno instalacja elektryczna w domu jednorodzinnym, jak i instalacja elektryczna w mieszkaniu.

Zależy nam przede wszystkim na pełnej satysfakcji klienta, w związku z czym wszelkie działania optymalizujemy pod kątem jego potrzeb. Siedziba naszej firmy mieści się we Wrocławiu , z chęcią odwiedzimy również przyległe okolice. Pracujemy nie tylko na Dolnym Śląsku, ale także w województwach opolskim i wielkopolskim.

Zawsze dostarczamy dokumentacje podwykonawczą w formie wideo i protokołów pomiarowych. Rozdzielnice składane są z zachowaniem najwyższej staranności i estetyki, zgodnie z zasadą – pokaż mi rozdzielnicę, a powiem Ci jakim jesteś elektrykiem. Dzięki temu, nasze instalacje elektryczne to gwarancja nieocenionej wręcz jakości.

Jeśli interesuje Państwa wysokiej klasy instalacja elektryczna w domu, świadczymy kompleksowe usługi w tym zakresie. Serdecznie zapraszamy do kontaktu  osoby budujące dom w okolicach Dolnego Śląska

Skontaktuj się z nami
Pomożemy Ci wybrać najlepszą ofertę dla Twoich potrzeb
STARMACH Wojciech Starmach
 
ul. Wilanowska 17/3
51-200 Wrocław


tel: 501 564 885


email: starmachpl@wp.pl
Formularz kontaktowy